4 miejsce w XXVII Halowych Mistrzostw Śląska im. Edwarda Konopki

02.03.2021W niedzielę 28 lutego przy ul. Matejki 6 w Zabrzu odbył się turniej finałowy XXVII Halowych Mistrzostw Śląska im. Edwarda Konopki. Dzień rozpoczął się od losowania par półfinałowych, los przydzielił nam drużynę Kolegium Sędziów z Katowic jako przeciwnika w półfinale.

Półfinał rozpoczął się dla nas bardzo dobrze, bramkę na 1:0 po asyście Marcina Jakowenki zdobył Jakub Tekieli, niestety do przerwy straciliśmy dwie bramki i przegrywaliśmy 1:2. W drugiej połowy nie udało się strzelić żadnej bramki, straciliśmy dodatkowo dwie bramki. Wynik końcowy to 4:1 dla drużyny z Katowic.

W meczu o 3 miejsce spotkaliśmy się z drużyną Rybnika, której wyższość musieliśmy uznać. Wynik końcowy meczu to 3:1, bramkę honorową zdobył Michał Mioduchowski.

Warto również zaznaczyć, że jednym z sędziów turnieju finałowego był Piotr Szypuła, a Jakub Tekieli otrzymał puchar od Kolegium Sędziów Śląskiego Związku Piłki Nożnej w związku z awansem do III ligi.

Na turnieju finałowym wystąpiliśmy w następującym składzie:

Adam Gilowski, Kacper Zieliński, Marcin Jakowenko, Adrian Kozieł, Michał Mioduchowski, Jakub Tekieli, Adam Szczepański, Seweryn Gacek, Mariusz Zygmunt, Paweł Susek, Mateusz Nowak.

Poniżej można znaleźć galerię zdjeć.

fot. Lokalna piłka, własne