Komunikat zarządu z dnia 05.03.2021 r.

15.03.2021 1. Zarząd podsumował Halowe Mistrzostwa Śląska Sędziów oraz egzaminy na szczeblu ŚlZPN.
 2. Zarząd informuje, iż sędziowie którzy nie mają uregulowanej składki KFP oraz posiadają jakiekolwiek zaległości nie będą obsadzani na mecze rundy wiosennej. 
 3. Rozpoczął się kurs sędziowski w naszym Kolegium. W kwietniu nasze grono powinni zasilić nowi sędziowie.
 4. Przypominamy o nowych rachunkach sędziowskich, które należy wystawiać w klubach, które nie płacą przez ŚlZPN (lista klubów została wysłana mailowo).
 5. Utworzony został fundusz seniora. O szczegółach poinformujemy na zebraniu plenarnym.
 6. W rundzie wiosennej będzie kontynuowana rywalizacja w Kadrach. O szczegółach zostaną poinformowani sędziowie przez Przewodniczącego Komisji Szkoleniowej.
 7. W rundzie wiosennej nie planujemy organizowania spotkań plenarnych i egzaminów kondycyjnych za wyjątkiem egzaminów dla kadry A, B, OKR.
 8. Przed rozpoczęciem rundy wiosennej odbędzie się (oddzielnie) egzamin teoretyczny w formie zdalnej (30 pytań) oraz zebranie plenarne połączone z krótkim szkoleniem w formie spotkania online.
 9. W sprawach finansowych/ księgowych kontaktujemy się tylko z przewodniczącym.
 10. Sędzia asystent musi skontaktować się z sędzią , aby było wiadome że wszyscy wiedzą o meczu i są dogadani odnośnie wyjazdu.
 11. Prośba o odpowiedzialne zachowanie w przypadku podejrzenia zakażenia wirusem COVID-19. Rezygnacja z meczu będzie jedyną rozsądna decyzją.