Wygrana z Sosnowcem, Kolegium Sędziów Bielsko-Biała w finałach

16.02.2021

W sobotnie popołudnie 13 lutego 2021 roku rozegrane zostało spotkanie II rundy XXVII Halowych Mistrzostw Śląska im. Edwarda Konopki pomiędzy drużyną Kolegium Sędziów Bielsko-Biała a Kolegium Sędziów Sosnowiec.

Spotkanie rozpoczęło się od prowadzenia Sosnowiczan, w 5 minucie bramkę zdobył Ficiński. Chwilę później Michał Mioduchowski doprowadził do wyrównania, następnie wyszliśmy na prowadzenie za sprawą bramki Marcina Jakowenki. W 19 minucie prowadziliśmy już 3:1 za sprawą Michała Mioduchowskiego oraz podwyższyliśmy na 4:1 – ponownie do siatki trafił Marcin Jakowenko. Na końcu pierwszej połowy, bramkę na 4:2 zdobył Rumiński. Druga połowa rozpoczęła się słabo dla naszej drużyny – bramkę na 4:3 ponownie zdobył Rumiński. W 35 minucie trafienie samobójcze zaliczył Ficiński, co doprowadziło do wyniku 5:3, na ponad kwadrans przed końcem bramkę kontaktową zdobył Kania. W końcówce spotkania rzut karny obronił Adrian Kozieł. Spotkanie zakończył się wynikiem 5:4 i awansem naszej drużyny do finałów, które będą rozegrane 28 lutego!

Skład naszej drużyny: Adam Gilowski, Kacper Zieliński, Adrian Kozieł, Marcin Jakowenko, Sławomir Kowalewski, Jakub Tekieli, Adam Szczepański, Michał Mioduchowski, Seweryn Gacek, Mariusz Zygmunt, Mateusz Nowak.