Komunikat organizacyjny

18.03.20221. Sprawy związane z obsadą na szczeblu ŚZPN:

– Wszystkie sprawy związane z obsadą powinny być kierowane tylko i wyłącznie na adres mailowy: obsada.ksslaskizpn@gmail.com
– Tylko w wyjątkowych sytuacjach, lub nagłej niedyspozycji proszę kontaktować się z Przewodniczącym Kolegium Sędziów ŚLZPN.
– Jeżeli sędzia jest czynnym zawodnikiem lub działaczem klubu który gra na Szczeblu Okręgu Śląskiego Związku Piłki Nożnej jest zobowiązany poinformować o tym na wskazany adres mailowy.

Urlopowanie:
– Urlop zgłaszamy minimum 10 dni wcześniej za pomocą systemu pzpn24.pzpn.pl
– Tylko urlop długoterminowy trwający powyżej 7 dni (wyjazd, kontuzja, praca, studia) lub urlop cykliczny (np. każda sobota miesiąca) proszę zgłaszać na adres mailowy obsada.ksslaskizpn@gmail.com

2. Przypominamy o zgłaszaniu urlopowania do naszych obsadowców (Krzysztofa Koziarskiego oraz Marka Strońskiego) najpóźniej w każdy poniedziałek do godziny 20:00. W dalszym ciągu obowiązuje zasada potwierdzania meczów do piątku do godziny 15:00. 

3. Kolejny raz prosimy o kontaktowanie się telefoniczne z sędzią głównym przed meczem w celu potwierdzenia obsady. 

4. W załączniku przesyłamy skróconą wersję regulaminów rozgrywek młodzieżowych. Zapoznanie się z tym dokumentem jest obowiązkowe! 

5. Wstępny termin egzaminów dla sędziów A,B klasy oraz gr. młodzieżowych został wyznaczony na 4.04 (poniedziałek) na godzinę 16:30 na Stadionie LA w Wapienicy.